Z żalem zawiadamiamy, że 5 listopada 2013 roku zmarł w wieku 56 lat ukochany Mąż i Ojciec przedsiębiorca, właściciel warsztatu samochodowego

Śp. Marek Nowak

Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w kościele pw. św. Karola Boromeusza przy ul. Szkolnej w Namysłowie,
po którym nastąpi wyprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarz miejscowy.

Po pogrzebie odbędzie się stypa dla znajomych, a następnie spotkanie w gronie najbliższych w domu rodzinnym Nowaków.

Krewnych, znajomych i przyjaciół zawiadamiają pogrążeni w żałobie żona Barbara, córki Joanna i Katarzyna, synowie Paweł i Andrzej 

 

 

Tytuł: Stypa

Autorzy: Bartczak, Szymczak

Prowadzący: Bartczak, Szymczak

E-mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Forma: Chamber larp

Konwencja: Świat współczesny

Czas trwania: 3h

Liczba uczestników: 15

 

Opis

Zapraszamy na „Stypę” - larpa w trakcie którego weźmiesz udział w po-pogrzebowym przyjęciu w Namysłowie. Wspomnienie bliskiego zmarłego, spotkanie dawno nie widzianych krewnych i konieczność uregulowania kwestii spadku zapewne sprowokuje gorące emocje. W końcu, rodowe przepychanki i i rywalizacja o dziedzictwo nie są wyłącznie domeną rodzin królewskich.

Chamber larp, bądź co bądź polityczny, w realiach współczesnej „Polski B”. Ma na celu postawienie graczy w trudnej sytuacji, jaką jest stypa po głowie rodziny – właścicielu domu i warsztatu mechaniki samochodowej. Obecna jest zarówno familia z pierwszego małżeństwa, drugiego, jak i najważniejsi bliscy znajomi. Gra dzieli się na 3 etapy. Część jeepową, która pozwala graczom wczuć się w postaci. Część larpową, odbywając się po stypie ogólnej, w której brało udział więcej osób. Gra kończy się kolejnym mini jeepem, wydarzenia w niej dzieją się następnego dnia, kiedy to według tradycji uchylana jest zasady „o zmarłym mówi się wyłącznie dobrze”, a która jest także debriefingiem.

 

Strój

Bez specjalnych wymagań


+