Jak co roku!

Największe widowisko świata!

Najpiękniejsi z pięknych!

Najdzielniejsi z dzielnych!

Najbogatsi z bogatych!

Staną w szranki o miano Zwycięzcy. Najlepszego wojownika, najsprytniejszego tropiciela, największego zabijaki!

Przygotujcie się moi drodzy, ponieważ w zeszłym roku nie wyłoniono Zwycięzcy! Jak w tym roku potoczy się rozgrywka? Czy znowu zostaniemy z niczym? Czy ponownie Kapitol będzie rozczarowany?

Postarajcie się, najukochańsi! Wasze wsparcie ma znaczenie! Już za kilka miesięcy rozlegnie się gong i zaczną się kolejne Zawody! Nowożytne Igrzyska!

 

Chwała bohaterom !!!

 ***

Oto przed wami kolejna odsłona innowacyjnej gry “the Game”. Twórcy postanowili Was nieco zaskoczyć i znajdzie się kilka zmian, które usprawnią oraz uatrakcyjnią rozgrywkę.

Najważniejsze to oczywiście postacie, w jakie się wcielicie.

Tak jak to było w zeszłym roku, do wzięcia udziału w Zawodach trzeba będzie przejść eliminacje. Będą one bardziej wymagające niż poprzednio, zwłaszcza pod względem fizycznym. Testy odbędą się na Hardkonie i tam zostanie wyłoniona ostateczna szesnastka. Wybrani Zawodnicy przejdą odprawy przed grą. Nie przewidujemy wcześniejszych zapisów. Po prostu każdy może spróbować.

Dla graczy chcących oglądać Zawody w Kapitolu przygotowaliśmy specjalny formularz, który po wypełnieniu będzie nam służyć za podstawę do budowania postaci razem z Wami. Wypełnienie formularza jest obligatoryjne, tzn. jeżeli chcecie grać, to musicie go wypełnić. Im obszerniej odpowiecie na pytania tym lepszą postać uda nam się razem stworzyć. Formularz postaramy się Wam udostępnić do Świąt Wielkanocnych natomiast na zgłoszenia czekamy do końca maja.

Druga ważna rzecz, to zmiany w świecie i frakcjach. Od poprzednich Zawodów trochę się pozmieniało i chcemy Wam to przekazać. Dlatego już niedługo spodziewajcie się dodatkowych punktów i zakładek po prawej stronie. Dostaniecie komplet informacji, które mogą Wam też pomóc zdecydować, w której frakcji chcecie grać.

Jeżeli tylko coś się będzie zmieniało To damy Wam znać natychmiast. Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania, to pytajcie na wydarzeniu Hardkonu Z na FB albo bezpośrednio na fanpage’u Wielosferu. Do zobaczenia już niedługo.

I niech zwyciężą najlepsi !!!

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+