A więc chcesz wziąć udział w Zawodach? Cóż, pozwól, że coś Ci opowiem…

Zawody to uświęcona tradycją dyscyplina sportu wywodząca się aż ze starożytności. Pierwotnie odbywały się one w stolicy Imperium, na Wielkiej Arenie. Cezar, najwyższy władca Imperium, rozsyłał wieści do wszystkich Książąt Okręgów. Każdy z nich wybierał dwójkę najznamienitszych wojowników, aby godnie reprezentowali swoją ojczyznę na Arenie. Zawsze tylko w jednym celu: wygrać na Zawodach.
Zwycięstwo w tym prestiżowym turnieju gwarantowało niezliczone korzyści dla całego Okręgu. Jednak najważniejszą rolą, jaką pełniły Zawody, było ustanowienie ich jedynym sposobem na prowadzenie walki zbrojnej pomiędzy Okręgami. Dosłownie nic innego nie miało takiego znaczenia, jak ten jeden fakt. Na czas Zawodów zawieszano akcje zbrojne, luzowano oddziały do domów lub koszar a broń magazynowano i cały ówczesny świat zamierał w oczekiwaniu na ogłoszenie zwycięzcy. 

 

… I co? Dalej chcesz wziąć udział w Zawodach? Taka odpowiedzialność i siła…

Jak co roku, aby zostać Zawodnikiem, gracze będą musieli przejść test, nauczyć się obsługi aplikacji oraz przygotować się do spędzenia nocy w lesie.

Test będzie się składał z dwóch części a każda z nich będzie oceniać co innego.

I część: sprawność, kondycja, wytrzymałość.

Trzeba być zwinnym i szybkim, żeby umykać przed zmasowanym atakiem albo cichym i wytrwałym, żeby zabić z zaskoczenia. Trzeba umieć posługiwać się bronią, którą zdobędziecie na zabitych wrogach.
Będziemy sprawdzać Waszą wydolność, kondycję przepływu krwi oraz oddechu. Będziemy testować Wasze ciało, żeby na Zawodach nie stała Wam się krzywda.

II część: sprawność umysłu, kondycję inteligencji, pomysłowość.

Trzeba umieć szybko myśleć, żeby umknąć z pułapki albo szybko kojarzyć fakty, żeby zdobyć jak najlepszą nagrodę. Trzeba też wiedzieć po której stronie kamery stanąć, żeby przeżyć jak najdłużej.
Będziemy sprawdzać waszą zdolność koncentracji, pomysłowość i podejście do gry. Będziemy testować wasze nerwy, żeby na Zawodach nie stała Wam się krzywda.

Po tej ewaluacji ogłosimy listę zwycięzców – skazańców mających wziąć udział w Zawodach – na forum całego Hardkonu.

Jeżeli nie dostaniecie się do finałowej szesnastki, a chcecie zagrać w CZĘŚCI POLITYCZNEJ to wiedzcie, że będzie na Was czekało kilka wakatów z gotowymi postaciami, ale będzie to ograniczona ilość.

Aplikacja ma kilka zadań - wszystkie zobaczycie i nauczycie się obsługiwać przed grą. Najwazniejsze to:

- pozycjonowanie Zawodników na mapie, tak, żeby w Kapitolu wiedzieli gdzie jesteście.

- przekazywanie waznych informacji w obie strony, czyli wiadomości o tym, co jest do zdobycia albo jaką nagrodę własnie otrzymał dany Zawodnik. Także przesyłanie filmików i zdjęć.

- przyciski mechaniki, czyli “Umarłem”, “Potrzebna pomoc” oraz “Poddaję się”.

Pierwszy gracz klika, kiedy jego postać zostaje zabita. Dzięki temu wiemy, że tak się stało a na immersyjności tracimy bardzo niewiele.
Drugi gracz klika, kiedy zdarzy się wypadek, np. skręcenie kostki, wybicie palca, uderzenie w głowę, rozcięcie skóry itp. - wszystko, do czego niezbędna jest pomoc.
Trzeci gracz klika, gdy już nie może. Dzięki temu wiemy, że któryś z graczy ma dość i nie chce już brać udziału w grze.

Aplikacja pomaga nam zarządzać grą, przepływem informacji oraz bezpieczeństwem w lesie, dlatego uczulamy Was już teraz, żeby nie zgubić ani nie zniszczyć telefonu, który od nas dostaniecie. W końcu to będzie blisko 20h lasu.

Ostatni etap warsztatów będzie polegał na poinformowaniu graczy czego mogą się spodziewać w lesie, czego nie powinni zapomnieć zabrać oraz co może być najważniejszym zasobem do zdobycia podczas Zawodów od Patronów.

AND LET THE GAME BEGIN! 

 


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+