Lorda Witolda doskonale kojarzy każdy wielmożny pan z Anglii. Jego ekscentryzmy są na porządku dziennym, jednak trzyma się na uboczu i rzadko angażuje w jakiekolwiek polityczne spotkania. Często stawia się na towarzyskich balach i obiadach. Nigdy jako zaproszony gość. Jego dwór owiany był tajemnicą, niektórzy twierdzili, że w ogóle nie istnieje. Jakież to zdziwienie i sprzeczne uczucia wywołały rozesłane z jego pieczęcią zaproszenia na uroczysty bankiet… w jego własnej posiadłości w Yorkshire. Stawienie się w takiej sytuacji jest koniecznością. Ekscentryczny lord trzyma w szachu całą angielską gospodarkę, jego wpływy sięgały nawet kolonii. Zdenerwowanie go mogłoby być katastrofalne w skutkach… jednak jest to również okazja, by nie tylko przechylić gospodarcza szalę na swoją stronę, ale może nawet wyeliminować konkurencję. Ale interesy interesami, a uroczysty strój się sam nie wybierze.

 

 

Tytuł: Jaśnie Wielmożne Pany!

Autorzy: Krycha Naomi Wójcik

Prowadzący: Krycha Naomi Wójcik, Krzysztof Zirgin Łapiński

E-mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Forma: Chamber larp

Konwencja: Steampunk

Liczba uczestników: 20-40

Czas trwania: 4h

 

Opis

Jaśnie Wielmożne Pany! to larp, który opowiada historię ekscentrycznego lorda z Yorkshire i pokazuje, ile człowiek jest w stanie znieść w imię swoich interesów. Karykaturalne przedstawienie savoir vivre, polityczne wpływy wielmożów oraz humor gospodarza bankietu przedstawią świat epoki wiktoriańskiej w krzywym zwierciadle.

 

Strój

Elegancki strój w klimatach wiktoriańskich, Steampunk, dopuszczony styl gotycki.

 

Ważne informacje

Gracze wcielają się w postacie gości Jaśnie Wielmożnego Pana - karty postaci i szczegółowe info odnośnie mechaniki gry zostanie przedstawione tuż przed larpem. Strój obowiązkowy.


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+