-Babciu, babciu! Opowiedz jak to było z tobą i dziadkiem!
-Oj Maryniu... Dyć słyszałaś tę historię...
-Oj prooooszę...
-Twój dziadek był najśwarniejszym juhasem na Podhalu! Urodny był, że hej! A głupi! A rozpustnik! Jezusicku...! Żadnej babie... Ba! Owcy nie przepuścił! Fte (jako mnie moja babka uczyła) wzięła żem duży gar, nalała do niego wody z potoku, wrzuciła dziewięć listków dziewięćsiła, kłębek owcej wełny i pół kilo oscypków, hej!
- I co, i co było dalej?
- Dalej...? A z ciebie to ciekawska owca, Jezusicku! Wiedz ino, że dziadziuś się opamiętał i już potem za spódnicami nie ganiał!

 

Tytuł: Stary niedźwiedź mocno śpi
Prowadzący: Natalia Rożek, Ola "Panda" Kiebasz
Forma: Jeepform
Czas: 2h
Gracze: 3-6 + publiczność
Świat: świat współczesny
Gatunek: komedia

Opis:

O miłosnych wyczynach jurnego juhasa Jędrka, na Podhalu krążą już legendy. Zarówno góralki jak i turystki marzą, aby go poznać, a on jeszcze nigdy nie zawiódł ich nadziei... Jest jeszcze Maryna - ukochana Jędrka, góralka z krwi i kości, która ma już dość jego "skoków w bok" w kosodrzewinę... Kolejna kłótnia przelewa czarę goryczy i Maryna sięga do starych, sprawdzonych środków... Za pomocą magicznego górskiego rytuału, przekazanego jej jeszcze przez babkę, dziewczyna zamienia krnąbrnego chłopaka w niedźwiedzia.

Czy ta przemiana nauczy Jędrka rozumu? Czy odwiedzający, go w górskiej kryjówce ludzie, pomogą mu zrozumieć jak ważna jest prawdziwa miłość? Zagubieni na szlaku turyści Jessika i Max, stara gaździna Jadźka i mała dziewczynka Zuzia, opowiedzą mu swoje historie, które nie tylko będą dla Jędrka cennymi lekcjami, ale też w wymierny sposób umożliwią mu powrót do jego ludzkiej skóry.
Komediowy jeep, w "zakopiańskim stylu". HEJ!


rank website on google @ google seo rank website on google, google seo. rank website on bing @ bing seo Rank website on bing, bing seo. google knowledge graph @ knowledge graph Google knowledge graph, knowledge graph. google @ sitelinks Google sitelinks. Ctr manipulation tool @ ctr manipulation @ ctr manipulation service ctr manipulation tool, ctr manipulation, ctr manipulation service. ranking factors in google @ google ranking factors Ranking factors in google, google ranking factors. increase website ctr@ website ctr@ website ctr in google Increase website ctr, website ctr, website ctr in google. bad seo backlinks @ good seo backlinks Bad seo backlinks, good seo backlinks. google suggestions @ google autocomplete Create google suggestions, google autocomplete.
+