Krystal Riversong ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy seans, który odbędzie się w domu Państwa Turnbull. Jako medium światowej klasy, zapewniam Państwa, że nasze spotkanie będzie naprawdę niezwykłe. Tym bardziej, że przypada już setna rocznica tragicznej śmierci członków rodziny Turnbull. Wybrałam szczególne osoby: widzących, jak i niedowiarków. Wspólnie doświadczymy mocy świata, który istnieje tuż za cienką ścianą rzeczywistości. Takiej szansy nie należy odrzucać.

 


 

Tytuł: Seans

Autorzy: Sophie Melchior. Zaadaptowane przez Agnieszkę Hawryluk i Szymona Borutę

Prowadzący: Agnieszka Hawryluk, Szymon Boruta

E-mail kontaktowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Forma: Chamber larp

Konwencja: Świat współczesny

Liczba uczestników: 7 (4 mężczyzn, 3 kobiety)

Czas trwania: 4h

 

Opis

Larp ten to opowieść o wyjątkowym seansie spirytystycznym w opuszczonym domu. Znana medium zaprasza różnych gości by wspólnie spróbowali nawiązać kontakt z duchami rodziny Turnbull, która została zamordowana w tym miejscu dokładnie 100 late temu. ""Seans"" to historia o duchach i wierze w nadprzyrodzone zjawiska. Wspólnie zbudujemy kolejną opowieść i doświadczymy atmosfery niepokoju, tajemnic i siły ludzkich więzi.

 

Strój

Strój współczesny.

 

Ważne informacje

Larp przeznaczony jest głównie dla początkujących, ale nie oznacza to, że stare wygi nie będą się na nim źle bawić.


+