Gotowi na kolejne Zawody? Myślicie, że tylko ci, którzy na śmierć i życie będą walczyć w lesie mogą się dobrze bawić? Nic bardziej mylnego!

Przed wami formularz, który pozwoli wam stworzyć mieszkańca Kapitolu. Dekadenckiego arystokratę, który bawi się innymi i lekceważy życie nie-ludzi? A może zamkniętego w sobie rewolucjonistę, który przewróci porządek społeczny do góry nogami? Wybór należy do was.

Formularz składa się z pytań zamkniętych oraz otwartych - gdzie możecie umieszczać swoje propozycje. Pamiętajcie, żeby przed jego wypełnieniem dokładnie zapoznać się z opisem świata gry i poszczególnych prowincji. Po wypełnieniu formularzy nasz zespół będzie kontaktował się z każdym z was bezpośrednio drogą e-mailową.

Jeśli zamierzasz próbować startować w części survivalowej NIE WYPEŁNIAJ TEJ ANKIETY. Jeśli na samym Hardkonie nie dostaniesz się do lasu to na miejscu czekać będzie dla ciebie gotowa postać w części politycznej.

Termin zamknięcia zgłoszeń zostanie jeszcze podany. Ale liczba miejsc jest ograniczona! Więc lepiej nie zwlekać - kto pierwszy ten lepszy.

 

FORMULARZ DO WYPEŁNIENIA

 


+