Drodzy uczestnicy,

Kucharze zabrali się już do pracy i przygotowali dla was pierwsze znakomite dania. Mamy zaszczyt uchylić rąbka tajemnicy i zaprezentować wam część naszego hardkonowego menu. Zaczniemy w klimacie wiosennym, czyli radośnie i lekkostrawnie. Przed wami:

 

Sokrates

Sokrates - lekkie międzynarodowe danie typu jeepform na każdą studencką kieszeń, przygotowane zgodnie z progresywną skandynawską recepturą. Polska kucharka zadbała o to byście poczuli smak Francji, Szwajcarii, Anglii (yuk!) i Włochów. Podawać z uśmiechem. 

 

 

 

 

Party w Lifestyle Club

Larp zainspirowany pojawiającymi się ostatnio produkcjami rozrywkowymi, odbywający się w realiach "modnego klubu". Gracze wcielają się w postacie z seriali/telenoweli, pięknych młodych i bogatych, i zanurzają się przez chwilę w absurdzie tej telewizyjnej rzeczywistości.

 

 

 

 

Warsztaty tańców szkockich, irlandzkich i angielskich

Pomiędzy posiłkami warto zażyć nieco ruchu, po pierwsze aby wspomóc trawienie i wykorzystać w tym celu grawitację, po drugie by mieć poczucie, że przyjęta energia jest na coś wydatkowana. A co przyjemniejszego od ruchu do muzyki w doborowym towarzystwie, w którym każdy inaczej słyszy i reaguje na dźwięki, a najpewniej również pierwszy raz ma kontakt z tańcem szkockim, irlandzkim, czy angielskim. Gwarantowana dobra zabawa!

 


+